Papuošalų pasirinkimas. Kaip pasirinkti tinkamus?

Mes, moterys, kasdien norime atrodyti nepriekaištingai, skleisti savo eleganciją ir moteriškumą. Tinkami papuošalai tam labai padeda. Kiekvienos moters papuošalų dėžutėje galima rasti įvairių auskarų, grandinėlių, žiedų, apyrankių. Tinkamas jų pasirinkimas užtikrina išskirtinę išvaizdą. Tačiau kaip pasirinkti papuošalus, kad jie pabrėžtų Jūsų stilių ir atskleistų geriausias savo puses?

Kokios yra dažniausios papuošalų pasirinkimo klaidos?

Moteriški papuošalai yra labai svarbus aprangos elementas. Pasitelkus tinkamus papuošalus, atrodysite nepriekaištingai. Papuošalų pasirinkimas, kaip ir tinkamas drabužių derinio sudarymas, yra labai svarbus. Netinkamai derinant net ir brangiausius papuošalus, jie nesuteiks tiek žavesio, kiek galėtų. Todėl dalijamės keliomis dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis, kurių išvengusios pasirinkite papuošalus tinkamai.

Netinkamas derinių pasirinkimas. Renkantis papuošalus viena dažniausiai pasitaikančių klaidų yra, kai kartu dėvėti pasirenkami tarpusavyje nederantys papuošalai. Pavyzdžiui, auksiniai auskarai ir sidabrinė grandinėlė. Arba ant rankos pasirenkamos bižuterinės apyrankės, derinamos su tauriųjų metalų apyrankėmis. Stiliaus specialistai pataria vengti tokių akį rėžiančių pasirinkimų. Reikėtų rinktis vieno stiliaus papuošalus bei tarpusavyje derančias spalvas. O jeigu norisi derinti aukso ir sidabro atspalvius, reikėtų pagalvoti apie papuošalus, kurie yra taip sukurti. Pavyzdžiui, šiuo metu ypač populiarios įvairios grandinėlės su aukso ir sidabro elementais.

Pamiršta šukuosena. Vieni populiariausių moteriškų papuošalų – tai auskarai. Juos renkamės kiekvieną dieną ir visuomet norisi, kad jie atrodytų puikiai. Viena dažniausiai daromų klaidų renkantis auskarus, tai netinkamas auskarų derinimas prie šukuosenos. Ne visos moterys žino, jog dideli ir masyvūs auskarai geriausiai tinka trumpų plaukų savininkėms. Sukelta šukuosena puikiai dera prie ilgų auskarų, o jeigu esate ilgaplaukė, reikėtų rinktis subtilius mažus auskarus.

Per daug pompastikos. Ši klaida dažnai daroma tuomet, kai ruošiamasi į šventinius vakarėlius, oficialius renginius, kuriuose norisi išsiskirti. Tuomet gali būti padaromos tokios klaidos, kai pasirenkami  per daug išraiškingi papuošalai. Čia reikėtų prisiminti taisyklę „mažiau yra daugiau“. Pavyzdžiui, tinkamai parinkti elegantiški, prie ausies prispaudžiami auskarai ir smulki grandinėlė su perlais ar kristalais prie vakarinės suknelės atrodys daug stilingiau nei masyvių auskarų, karolių ir plačios apyrankės derinys.

Papuošalų pasirinkimas. Į ką atkreipti dėmesį?

    • Į veido formą. Tai gali pasufleruoti, kokius auskarus ir kaklo papuošalus rinktis. Pavyzdžiui, pailgo veido moterims nepatariama rinktis ilgų auskarų arba grandinėlių. Priešingai, geriau pagalvoti apie apvalių formų papuošalus. O štai stambaus veido savininkėms kaip tik reikėtų vengti labai ryškių apvalių auskarų, nes jie tik dar labiau pastorina veidą. Šios moterys atrodo stilingai su trikampio formos auskarais bei panašiais elementais puoštais kaklo papuošalais.

    • Į aprangos stilių. Apranga dažnai pati padiktuoja, kokie papuošalai geriausiai dera. Taisyklė yra labai paprasta – prie klasikinio stiliaus aprangos tiks klasikiniai papuošalai, tokie kaip grandinėlės, subtilūs auskarai, apyrankės. O štai laisvalaikiui arba prie kokteilinės aprangos galima rinktis ir įmantresnius papuošalus. Taip pat tokiam aprangos stiliui galima rinktis ir daugiau papuošalų. Ko nepatariama daryti vilkint klasikinius drabužius.

    • Į progą. Proga, kaip ir aprangos stilius, taip pat pasufleruoja papuošalų pasirinkimą. Pavyzdžiui, kasdienai skirti papuošalai turėtų būti kuklesni, ne per dideli. Puikiai tinka įvairi bižuterija. Šventėms ir renginiams galima rinktis išskirtinius auskarų derinius, vertinguosius metalus. O jeigu rengiatės ypatingai progai, tokiai kaip vestuvės, nebijokite pasirinkti daugiau papuošalų. Pavyzdžiui, jeigu įprastai šventei renkamės papuošalų komplektą iš auskarų ir kaklo papuošalo ar apyrankės, ypatingai progai galima pasirinkti ir išskirtinius papuošalus. Tokius kaip koljė, tiara, originalios segės ir pan.

    • Į tendencijas. Kaip ir atnaujinant drabužių garderobą, taip ir renkantis papuošalus, reikėtų pasidomėti vyraujančiomis tendencijomis. Jos padės pasirinkti tinkamus derinius ir sprendimus. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai populiaru segėti skirtingus auskarus. Jeigu norite šiemet pasirinkti madingą papuošalų sprendimą, renginiui nusipirkite auskarų porą, kurioje vienas auskaras yra mažesnis, o kitas – didelis ir išraiškingas. Tai bus puikus pareiškimas, jog domitės tendencijomis ir gebate tinkamai pasirinkti papuošalus.

www.brili-brili.com

Brili-Brili – papuošalai norinčioms sublizgėti.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping Cart