APIE

Brili-Brili papuošalai – tai kokybiški, stilingi, subtilaus dizaino papuošalai, pagaminti iš nerūdijančio plieno ir vario, padengto plonu tikro aukso sluoksniu, atitinkantys ES aplinkos apsaugos standartus, o taip pat Japonijos SONY standartus. Šie metalai yra saugūs dėvėti, nesukelia alergijos, gražiai blizga. Gaminiai yra sidabro arba aukso spalvos: geltonasis auksas 14K, 18K, 24K, rožinis auksas. Asortimentą sudaro auskarai, žiedai, apyrankės, apykojės, grandinėlės, sagės, pakabukai, papuošalų rinkiniai, raktų pakabukai. Parduotuvėje rasite tiek klasikinių, elegantiškų papuošalų, tiek ir modernių bei ekstravagantiškų. Tikime, kad tiek papuošalai, tiek raktų pakabukai taps Jūsų favoritais bei džiugins Jus kas dieną! 

Daugelis Brili-Brili gaminių yra dekoruoti kristalais ar dirbtiniais akmenimis, kurie nuostabiai blizga ir traukia akį. Kruopščiai atrinkti subtilaus dizaino Brili-Brili papuošalai tiks dėvėti dienos metu, o puošnūs, dekoruoti kristalais ir blizgiais akmenimis – prie vakarinės aprangos bei išskirtinėms progoms.

Papuošalams įpakuoti siūlome kokybiškas dovanų dėžutes ir maišelius su Brili-Brili logotipu. Dėžutės ir maišeliai yra švelniai rožinės bei juodos spalvos. Papuošalai, įpakuoti į dėžutes, atrodo reprezentatyviai ir solidžiai, todėl tikrai nudžiugins gavėją😊

Papuošalais prekiaujame internetu https://www.brili-brili.com bei parduotuvėje, esančioje Savanorių pr. 176, Vilnius (Norfa bazė). Kviečiame užsukti ir išsirinkti!

Brili-Brili – papuošalai, norinčioms sublizgėti!

Shopping Cart